Opinii

Foarte bun, clatitele au fost top!

Cioica

Foarte bună mâncarea 🥰🥰🥰

Kasa

Comanda online a funcționat perfect, din păcate clatitele comandate au ajuns foarte foarte arse, cartonate. Nu mi s-a mai întâmplat pana acum, în general mâncarea e foarte bună și recomand cu încredere!

Cioica

Mancare foarte buna!👍

Simona

Mâncare gustoasă!

Dorin

Ultima comanda nu o fost in regula carnea (veche uscata)

Balla

Super

Balla

Mâncare proaspătă și foarte bună

Fekker

Shaorma uneori nu este bine împachetată

Novac

Mâncarea a fost foarte bună!

Faur

Foarte buna!👍

Simona

Foarte bun !👌

Simona

Mancarea buna, proaspata, multa si la un pret corect! Tot ceea ce ramane este sa mentina calitatea. Felicitari!

Leonard-Cristian

Mâncarea foarte gustoasă

Fekker

.

Karina-Paula

Super ok

Ziegler

Nu sunt

Jula

Mâncarea DELICIOASĂ! Rămân clienta fidelă pentru tot de-a una. Este foarte gustos!

Maya

Cea mai top shaorma din oraș,recomand ❤️

loredana

CEA MAI BUNĂ MÂNCARE ! Recomand cu tot dragul !!

Andreea

Top.

Dumitru

.

Karina-Paula

Mâncare foarte bună. De mult timp nu am mai mâncat de niciunde shaorma asa buna Felicitări sa o țineți tot asa

Kasa

Foarte buna mâncarea!!!!!

Sebastian

De nota 10!

Cioica

Super ok

Ziegler

PERFECT

Roland

Foarte buna mancarea!!

Briscariu

Preț calitate excelent de bun

Vlada

Servicii și mâncare foarte bune

Suciu

Gustos si generos!

Beniamin

Portie gustoasa si generoasa, recomand!

Beniamin

Prea bun!

Sergiu

Combinația de Paste Carbonara + carne de pui excelentă! Cantitate pe saturate dar și calitate mult peste așteptări ținând cont de preț! Recomand!

Tudor

Recomand! Ușor de comandat, produs de calitate, cantitate corecta raport preț și un gust foarte bun la orice produs ales

Tudor

super buna mâncarea

Iasmin

Shaorma, ii lipseste gustul, in rest foarte buna, pastele carbonara sunt excepționale

Iasmin